Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Inhoud
- 322 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Utrechtstraat 9 is een twee-onder-een-kapwoning in Heerlen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en een perceel van 102 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
1,7 kmSnelweg oprit
2,3 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
0,6 kmApotheek
0,8 kmZiekenhuis
4,6 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,3 kmBibliotheek
1,4 kmBioscoop
1,7 kmUtrechtstraat 9 ligt in de buurt Schaesbergerveld in Heerlen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.490 inwoners en 1.249 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 61% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 207.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Heerlen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schaesbergerveld €207.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtstraat 9 is een twee-onder-een-kapwoning van 106 m² in de CBS-buurt Schaesbergerveld. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.249 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.098 inwoners per km².
Utrechtstraat 9 is een twee-onder-een-kapwoning in Schaesbergerveld, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Utrechtstraat 9 heeft 106 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schaesbergerveld €207.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) 2.490 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €207.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schaesbergerveld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,7 km tot een treinstation, 2,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schaesbergerveld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,6 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schaesbergerveld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.
Een woningrapport voor Utrechtstraat 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Schaesbergerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1951, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Heerlen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.