Eengezinswoning, hoekwoning Amsterdamstraat 54 Heerlen

Amsterdamstraat 54, 6415 BZ Heerlen

90 m² Bouwjaar 1951 8 kamers 3 slaapkamers Label E

Amsterdamstraat 54 is een eengezinswoning, hoekwoning in Heerlen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 264 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
264 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamstraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamstraat 54

Tuin
Ja (89.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

2525 Inwoners
1305 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Schaesbergerveld
60% Koopwoningen
4.904 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amsterdamstraat 54

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Amsterdamstraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamstraat 54?

De prijsindicatie voor Amsterdamstraat 54 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €2.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamstraat 54 zich tot de wijk Schaesbergerveld?

Amsterdamstraat 54 is een eengezinswoning, hoekwoning van 90 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamstraat 54?

Amsterdamstraat 54 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schaesbergerveld, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amsterdamstraat 54 vergeleken met de buurt?

Amsterdamstraat 54 heeft 90 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 264 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamstraat 54 en wat betekent dat?

Amsterdamstraat 54 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-03-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsterdamstraat 54?

Amsterdamstraat 54 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 89 m².

Hoe is de woningmarkt in Schaesbergerveld?

De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?

Vanuit Amsterdamstraat 54 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.