Streetview Amsterdamstraat 44 Heerlen

Amsterdamstraat 44, 6415 BZ Heerlen

94 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Amsterdamstraat 44 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamstraat 44

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
244.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
483.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
88.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

2525 Inwoners
1305 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Schaesbergerveld
60% Koopwoningen
4.904 Inwoners per km²

Locatie van Amsterdamstraat 44

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Amsterdamstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamstraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €2.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamstraat 44 zich tot de wijk Schaesbergerveld?

Amsterdamstraat 44 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamstraat 44?

Amsterdamstraat 44 is een woonhuis in Schaesbergerveld, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amsterdamstraat 44 vergeleken met de buurt?

Amsterdamstraat 44 heeft 94 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamstraat 44 en wat betekent dat?

Amsterdamstraat 44 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-01-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 88.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsterdamstraat 44?

Amsterdamstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schaesbergerveld?

De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?

Vanuit Amsterdamstraat 44 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.