Tussenwoning Zwollestraat 26 Heerlen

Zwollestraat 26, 6415 BR Heerlen

85 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Zwollestraat 26 is een tussenwoning in Heerlen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zwollestraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwollestraat 26

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
183.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
290.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

2525 Inwoners
1305 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Schaesbergerveld
60% Koopwoningen
4.904 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwollestraat 26

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Zwollestraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwollestraat 26?

De prijsindicatie voor Zwollestraat 26 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €2.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwollestraat 26 zich tot de wijk Schaesbergerveld?

Zwollestraat 26 is een tussenwoning van 85 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwollestraat 26?

Zwollestraat 26 is een tussenwoning in Schaesbergerveld, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zwollestraat 26 vergeleken met de buurt?

Zwollestraat 26 heeft 85 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwollestraat 26 en wat betekent dat?

Zwollestraat 26 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-03-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwollestraat 26?

Zwollestraat 26 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schaesbergerveld?

De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?

Vanuit Zwollestraat 26 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.