Eengezinswoning, tussenwoning Rotterdamstraat 70 Heerlen

Rotterdamstraat 70, 6415 AZ Heerlen

72 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Rotterdamstraat 70 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heerlen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 134 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamstraat 70

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.77 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

2525 Inwoners
1305 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Schaesbergerveld
60% Koopwoningen
4.904 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rotterdamstraat 70

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Rotterdamstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamstraat 70?

De prijsindicatie voor Rotterdamstraat 70 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €2.653 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamstraat 70 zich tot de wijk Schaesbergerveld?

Rotterdamstraat 70 is een eengezinswoning, tussenwoning van 72 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamstraat 70?

Rotterdamstraat 70 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schaesbergerveld, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rotterdamstraat 70 vergeleken met de buurt?

Rotterdamstraat 70 heeft 72 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamstraat 70 en wat betekent dat?

Rotterdamstraat 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamstraat 70?

Rotterdamstraat 70 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Schaesbergerveld?

De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?

Vanuit Rotterdamstraat 70 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.