Streetview Schaesbergerweg 66 Heerlen

Schaesbergerweg 66, 6415 AJ Heerlen

201 m² Bouwjaar 1937 Label C

Schaesbergerweg 66 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 349 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
349 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schaesbergerweg 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schaesbergerweg 66

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.8%
CO₂-emissie
39.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

2525 Inwoners
1305 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Schaesbergerveld
60% Koopwoningen
4.904 Inwoners per km²

Locatie van Schaesbergerweg 66

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Schaesbergerweg 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Schaesbergerweg 66?

De prijsindicatie voor Schaesbergerweg 66 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schaesbergerweg 66 zich tot de wijk Schaesbergerveld?

Schaesbergerweg 66 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schaesbergerweg 66?

Schaesbergerweg 66 is een woonhuis in Schaesbergerveld, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schaesbergerweg 66 vergeleken met de buurt?

Schaesbergerweg 66 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 349 m². In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schaesbergerweg 66 en wat betekent dat?

Schaesbergerweg 66 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schaesbergerveld?

De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?

Vanuit Schaesbergerweg 66 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?