Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 69 m²
Schaesbergerweg 49 A is een appartement in Heerlen, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schaesbergerweg 49 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €2.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchaesbergerweg 49 A is een appartement van 69 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².
Schaesbergerweg 49 A is een appartement in Schaesbergerveld, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schaesbergerweg 49 A heeft 69 m² woonoppervlakte. In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schaesbergerweg 49 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Schaesbergerweg 49 A in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schaesbergerweg 49 A: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.