Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Nachtegaalstraat 16 Heerlen

Nachtegaalstraat 16, 6414 TW Heerlen

113 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Nachtegaalstraat 16 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €146.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nachtegaalstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtegaalstraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
198.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.3 kg/m²

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heerlen

1450 Inwoners
725 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€146.000 Gem. woningwaarde Vrieheide
61% Koopwoningen
5.272 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nachtegaalstraat 16

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Nachtegaalstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtegaalstraat 16?

De prijsindicatie voor Nachtegaalstraat 16 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrieheide is €146.000. Dat komt neer op circa €1.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtegaalstraat 16 zich tot de wijk Vrieheide?

Nachtegaalstraat 16 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 113 m² in de wijk Vrieheide. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.272 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtegaalstraat 16?

Nachtegaalstraat 16 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Vrieheide, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nachtegaalstraat 16 vergeleken met de buurt?

Nachtegaalstraat 16 heeft 113 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vrieheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €146.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtegaalstraat 16 en wat betekent dat?

Nachtegaalstraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nachtegaalstraat 16?

Nachtegaalstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 83 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vrieheide?

De wijk Vrieheide in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €146.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrieheide?

Vanuit Nachtegaalstraat 16 in Vrieheide bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.