eengezinswoning Hofstraat 16 Heerlen

Hofstraat 16, 6414 SW Heerlen

116 m² Bouwjaar 1974 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Hofstraat 16 is een eengezinswoning in Heerlen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 290 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
577 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hofstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
36.82 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1600 Inwoners
760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€167.000 Gem. woningwaarde Uterweg
63% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hofstraat 16

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Hofstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofstraat 16?

De prijsindicatie voor Hofstraat 16 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Dat komt neer op circa €1.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofstraat 16 zich tot de wijk Uterweg?

Hofstraat 16 is een eengezinswoning van 116 m² in de wijk Uterweg. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofstraat 16?

Hofstraat 16 is een eengezinswoning in Uterweg, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hofstraat 16 vergeleken met de buurt?

Hofstraat 16 heeft 116 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Uterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofstraat 16 en wat betekent dat?

Hofstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofstraat 16?

Hofstraat 16 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

De wijk Uterweg in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €167.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uterweg?

Vanuit Hofstraat 16 in Uterweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.