Straatbeeld van In de Stack 29 in Heerlen

In de Stack 29, 6414 PB Heerlen

123 m² Bouwjaar 1962 Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

In de Stack 29 is een hoekwoning in Heerlen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 119 m². Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
466 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor In de Stack 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel In de Stack 29

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Uterweg

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

4,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,8 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1,7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Uterweg

In de Stack 29 ligt in de buurt Uterweg in Heerlen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.550 inwoners en 742 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 199.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

1550 Inwoners
735 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
742 Woningvoorraad
€199.000 Gem. WOZ-waarde Uterweg
71% Koopwoningen
2.745 Inwoners per km²

Locatie van In de Stack 29

Officiële bekendmakingen rond In de Stack 29

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 49 meter

Opheffen gehandicaptenparkeerplaats op kenteken, Unescostraat ter hoogte van huisnummer 75.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Heerlen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over In de Stack 29

Wat is de geschatte woningwaarde van In de Stack 29?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt In de Stack 29 zich tot de CBS-buurt Uterweg?

In de Stack 29 is een hoekwoning van 123 m² in de CBS-buurt Uterweg. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 742 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.745 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op In de Stack 29?

In de Stack 29 is een hoekwoning in Uterweg, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is In de Stack 29 vergeleken met de buurt?

In de Stack 29 heeft 123 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000.

Wat is het energielabel van In de Stack 29 en wat betekent dat?

In de Stack 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Uterweg in Heerlen (Limburg) 1.550 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €199.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 4,5 km tot een treinstation, 2,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,8 km tot een ziekenhuis, 2 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Uterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor In de Stack 29?

Een woningrapport voor In de Stack 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Uterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Heerlen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars