Streetview Adenauerlaan 109 Heerlen

Adenauerlaan 109, 6414 NM Heerlen

75 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Adenauerlaan 109 is een appartement in Heerlen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
75 m²
Kamers
5
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Adenauerlaan 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adenauerlaan 109

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1600 Inwoners
760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€167.000 Gem. woningwaarde Uterweg
63% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Locatie van Adenauerlaan 109

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Adenauerlaan 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Adenauerlaan 109?

De prijsindicatie voor Adenauerlaan 109 ligt rond €45.000 tot €70.000. De gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Dat komt neer op circa €2.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adenauerlaan 109 zich tot de wijk Uterweg?

Adenauerlaan 109 is een appartement van 75 m² in de wijk Uterweg. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adenauerlaan 109?

Adenauerlaan 109 is een appartement in Uterweg, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Adenauerlaan 109 vergeleken met de buurt?

Adenauerlaan 109 heeft 75 m² woonoppervlakte. Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Uterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adenauerlaan 109 en wat betekent dat?

Adenauerlaan 109 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adenauerlaan 109?

Adenauerlaan 109 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

De wijk Uterweg in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €167.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uterweg?

Vanuit Adenauerlaan 109 in Uterweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.