Portiekflat Vrieheidepark 134 Heerlen

Vrieheidepark 134, 6414 JG Heerlen

101 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 2 slaapkamers Label G

Vrieheidepark 134 is een portiekflat in Heerlen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €146.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
333 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vrieheidepark 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrieheidepark 134

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.74
CO₂-emissie
6664.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heerlen

1450 Inwoners
725 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€146.000 Gem. woningwaarde Vrieheide
61% Koopwoningen
5.272 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrieheidepark 134

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Vrieheidepark 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrieheidepark 134?

De prijsindicatie voor Vrieheidepark 134 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrieheide is €146.000. Dat komt neer op circa €1.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrieheidepark 134 zich tot de wijk Vrieheide?

Vrieheidepark 134 is een portiekflat van 101 m² in de wijk Vrieheide. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.272 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrieheidepark 134?

Vrieheidepark 134 is een portiekflat in Vrieheide, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vrieheidepark 134 vergeleken met de buurt?

Vrieheidepark 134 heeft 101 m² woonoppervlakte en 333 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vrieheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €146.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrieheidepark 134 en wat betekent dat?

Vrieheidepark 134 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-03-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6664.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrieheidepark 134?

Vrieheidepark 134 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vrieheide?

De wijk Vrieheide in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €146.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrieheide?

Vanuit Vrieheidepark 134 in Vrieheide bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.