Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
Beneluxlaan 49 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 282 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €146.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beneluxlaan 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vrieheide is €146.000. Dat komt neer op circa €1.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeneluxlaan 49 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Vrieheide. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.272 inwoners per km².
Beneluxlaan 49 is een woonhuis in Vrieheide, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beneluxlaan 49 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 282 m². In Vrieheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €146.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vrieheide in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €146.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Beneluxlaan 49 in Vrieheide bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beneluxlaan 49: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Vrieheide: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Beneluxlaan 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vrieheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.