Streetview Anjelierstraat 143 A Heerlen

Anjelierstraat 143 A, 6414 ES Heerlen

110 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Anjelierstraat 143 A is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Anjelierstraat 143 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjelierstraat 143 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1600 Inwoners
760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€167.000 Gem. woningwaarde Uterweg
63% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Locatie van Anjelierstraat 143 A

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Anjelierstraat 143 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjelierstraat 143 A?

De prijsindicatie voor Anjelierstraat 143 A ligt rond €100.000 tot €125.000. De gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Dat komt neer op circa €1.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjelierstraat 143 A zich tot de wijk Uterweg?

Anjelierstraat 143 A is een woonhuis van 110 m² in de wijk Uterweg. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjelierstraat 143 A?

Anjelierstraat 143 A is een woonhuis in Uterweg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Anjelierstraat 143 A vergeleken met de buurt?

Anjelierstraat 143 A heeft 110 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Uterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anjelierstraat 143 A en wat betekent dat?

Anjelierstraat 143 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Anjelierstraat 143 A?

Anjelierstraat 143 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

De wijk Uterweg in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €167.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uterweg?

Vanuit Anjelierstraat 143 A in Uterweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.