Streetview Heerenweg 344 Heerlen

Heerenweg 344, 6414 AW Heerlen

100 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Heerenweg 344 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 329 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
329 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heerenweg 344

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heerenweg 344

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1600 Inwoners
760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€167.000 Gem. woningwaarde Uterweg
63% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Locatie van Heerenweg 344

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Heerenweg 344

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerenweg 344?

De prijsindicatie voor Heerenweg 344 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Dat komt neer op circa €1.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerenweg 344 zich tot de wijk Uterweg?

Heerenweg 344 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Uterweg. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerenweg 344?

Heerenweg 344 is een woonhuis in Uterweg, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heerenweg 344 vergeleken met de buurt?

Heerenweg 344 heeft 100 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 329 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Uterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heerenweg 344 en wat betekent dat?

Heerenweg 344 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-06-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heerenweg 344?

Heerenweg 344 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

De wijk Uterweg in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €167.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uterweg?

Vanuit Heerenweg 344 in Uterweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Uterweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heerenweg 344: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Uterweg?

Recreatie nabij Uterweg: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Heerenweg 344?

De prijsindicatie ligt rond €190.000 tot €240.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Heerenweg 344?

Een woningrapport voor Heerenweg 344 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Uterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen