Hoekwoning Heerenweg 318 Heerlen

Heerenweg 318, 6414 AV Heerlen

167 m² Bouwjaar 1975 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Heerenweg 318 is een hoekwoning in Heerlen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 378 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
378 m²
Inhoud
701 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heerenweg 318

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heerenweg 318

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1600 Inwoners
760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€167.000 Gem. woningwaarde Uterweg
63% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heerenweg 318

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Heerenweg 318

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerenweg 318?

De prijsindicatie voor Heerenweg 318 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Dat komt neer op circa €1.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerenweg 318 zich tot de wijk Uterweg?

Heerenweg 318 is een hoekwoning van 167 m² in de wijk Uterweg. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerenweg 318?

Heerenweg 318 is een hoekwoning in Uterweg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heerenweg 318 vergeleken met de buurt?

Heerenweg 318 heeft 167 m² woonoppervlakte en 701 m³ inhoud. Het perceel is 378 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Uterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heerenweg 318 en wat betekent dat?

Heerenweg 318 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heerenweg 318?

Heerenweg 318 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

De wijk Uterweg in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €167.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uterweg?

Vanuit Heerenweg 318 in Uterweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Uterweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heerenweg 318: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Uterweg?

Recreatie nabij Uterweg: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Heerenweg 318?

Heerenweg 318 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €305.000 tot €355.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Uterweg is €167.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Heerenweg 318?

Een woningrapport voor Heerenweg 318 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Uterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen