Streetview Heerenweg 296 Heerlen

Heerenweg 296, 6414 AV Heerlen

70 m² Bouwjaar 1983 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Heerenweg 296 is een appartement in Heerlen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heerenweg 296

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heerenweg 296

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

645 Inwoners
325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
325 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Versiliënbosch
9% Koopwoningen
3.935 Inwoners per km²

Locatie van Heerenweg 296

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Heerenweg 296

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerenweg 296?

De prijsindicatie voor Heerenweg 296 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Versiliënbosch is €158.000. Dat komt neer op circa €2.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerenweg 296 zich tot de wijk Versiliënbosch?

Heerenweg 296 is een appartement van 70 m² in de wijk Versiliënbosch. De buurt telt 325 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.935 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerenweg 296?

Heerenweg 296 is een appartement in Versiliënbosch, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heerenweg 296 vergeleken met de buurt?

Heerenweg 296 heeft 70 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Versiliënbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heerenweg 296 en wat betekent dat?

Heerenweg 296 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heerenweg 296?

Heerenweg 296 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Versiliënbosch?

De wijk Versiliënbosch in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Versiliënbosch?

Vanuit Heerenweg 296 in Versiliënbosch bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 3.3 km.