Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 193 m²
Heerenweg 248 A is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heerenweg 248 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Versiliënbosch is €158.000. Dat komt neer op circa €819 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeerenweg 248 A is een woonhuis van 193 m² in de wijk Versiliënbosch. De buurt telt 325 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.935 inwoners per km².
Heerenweg 248 A is een woonhuis in Versiliënbosch, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heerenweg 248 A heeft 193 m² woonoppervlakte. In Versiliënbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Versiliënbosch in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Heerenweg 248 A in Versiliënbosch bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heerenweg 248 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Versiliënbosch: restaurant (0.5 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Heerenweg 248 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Versiliënbosch. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.