Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 1185 m²
- Inhoud
- 648 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2002 tot 2006
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Heerenweg 265 is een vrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 1185 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heerenweg 265
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,6 kmHuisarts
0,6 kmTreinstation
4,5 kmSnelweg oprit
2,8 kmKinderdagverblijf
0,9 kmMiddelbare school
1,3 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2,8 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
1,7 kmBioscoop
5 kmHeerenweg 265 ligt in de buurt Uterweg in Heerlen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.550 inwoners en 742 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 199.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.
Heerlen · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Heerlen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeerenweg 265 is een vrijstaande woning van 174 m² in de CBS-buurt Uterweg. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 742 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.745 inwoners per km².
Heerenweg 265 is een vrijstaande woning in Uterweg, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Heerenweg 265 heeft 174 m² woonoppervlakte en 648 m³ inhoud. Het perceel is 1185 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000.
Heerenweg 265 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.90 kg/jaar.
Heerenweg 265 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Uterweg in Heerlen (Limburg) 1.550 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €199.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 4,5 km tot een treinstation, 2,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,8 km tot een ziekenhuis, 2 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,3 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Heerenweg 265 is verkocht in de periode 2002 tot 2006. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Heerenweg 265 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Uterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Heerlen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.