Straatbeeld van Heerenweg 261 in Heerlen

Heerenweg 261, 6414 AJ Heerlen

135 m² Bouwjaar 1960 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Heerenweg 261 is een twee-onder-een-kapwoning in Heerlen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 766 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
766 m²
Inhoud
525 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Heerenweg 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heerenweg 261

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Uterweg

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

4,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,8 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1,7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Uterweg

Heerenweg 261 ligt in de buurt Uterweg in Heerlen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.550 inwoners en 742 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 199.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

1550 Inwoners
735 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
742 Woningvoorraad
€199.000 Gem. WOZ-waarde Uterweg
71% Koopwoningen
2.745 Inwoners per km²

Locatie van Heerenweg 261

Officiële bekendmakingen rond Heerenweg 261

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· ander besluit van algemene strekking · 76 meter

Gemeente Heerlen - Beschikking instemmen met saneringsplan Heerenweg achter huisnummer 344-348

Bekijk officiële bekendmaking →

· ander besluit van algemene strekking · 76 meter

Gemeente Heerlen - Ontwerp beschikking Instemmen met saneringsplan Heerenweg achter huisnummer 344-348 te Heerlen

Bekijk officiële bekendmaking →

· ander besluit van algemene strekking · 76 meter

Gemeente Heerlen - Ontwerp beschikking instemmen met saneringsplan Heerenweg achter huisnummer 344 - 348

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Heerlen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Heerenweg 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerenweg 261?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerenweg 261 zich tot de CBS-buurt Uterweg?

Heerenweg 261 is een twee-onder-een-kapwoning van 135 m² in de CBS-buurt Uterweg. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 742 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.745 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerenweg 261?

Heerenweg 261 is een twee-onder-een-kapwoning in Uterweg, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heerenweg 261 vergeleken met de buurt?

Heerenweg 261 heeft 135 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 766 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uterweg €199.000.

Wat is het energielabel van Heerenweg 261 en wat betekent dat?

Heerenweg 261 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Uterweg?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Uterweg in Heerlen (Limburg) 1.550 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €199.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 4,5 km tot een treinstation, 2,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,8 km tot een ziekenhuis, 2 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Uterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Heerenweg 261?

Een woningrapport voor Heerenweg 261 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Uterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Heerlen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars