Straatbeeld van Varenerf 64 in Heerlen

Varenerf 64, 6413 LB Heerlen

91 m² Bouwjaar 1982 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Varenerf 64 is een tussenwoning in Heerlen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en een perceel van 1323 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
1323 m²
Inhoud
307 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Varenerf 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Varenerf 64

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.29
CO₂-emissie
2780.32 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Rennemig

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

2,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,3 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

4,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Rennemig

Varenerf 64 ligt in de buurt Rennemig in Heerlen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.085 inwoners en 1.533 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 48% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 184.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

3085 Inwoners
1535 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1533 Woningvoorraad
€184.000 Gem. WOZ-waarde Rennemig
48% Koopwoningen
4.886 Inwoners per km²

Locatie van Varenerf 64

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Heerlen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Varenerf 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Varenerf 64?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rennemig €184.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Varenerf 64 zich tot de CBS-buurt Rennemig?

Varenerf 64 is een tussenwoning van 91 m² in de CBS-buurt Rennemig. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.533 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Varenerf 64?

Varenerf 64 is een tussenwoning in Rennemig, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Varenerf 64 vergeleken met de buurt?

Varenerf 64 heeft 91 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 1323 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rennemig €184.000.

Wat is het energielabel van Varenerf 64 en wat betekent dat?

Varenerf 64 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2780.32 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rennemig?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Rennemig in Heerlen (Limburg) 3.085 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €184.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rennemig?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rennemig in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 2,5 km tot een treinstation, 2,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rennemig?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rennemig in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 2,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Rennemig?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rennemig in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Varenerf 64?

Een woningrapport voor Varenerf 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Rennemig. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Heerlen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars