Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Huiszwaluwstraat 6 Heerhugowaard

Huiszwaluwstraat 6, 1706 EA Heerhugowaard

155 m² Bouwjaar 2023 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Huiszwaluwstraat 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 273 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
663 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Huiszwaluwstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huiszwaluwstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
63.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-18.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
122%
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1420 Inwoners
520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
533 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde De Draai Zuid
91% Koopwoningen
1.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huiszwaluwstraat 6

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Huiszwaluwstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Huiszwaluwstraat 6?

De prijsindicatie voor Huiszwaluwstraat 6 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in De Draai Zuid is €464.000. Dat komt neer op circa €2.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huiszwaluwstraat 6 zich tot de wijk De Draai Zuid?

Huiszwaluwstraat 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 155 m² in de wijk De Draai Zuid. De buurt telt 533 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huiszwaluwstraat 6?

Huiszwaluwstraat 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Draai Zuid, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Huiszwaluwstraat 6 vergeleken met de buurt?

Huiszwaluwstraat 6 heeft 155 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Draai Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huiszwaluwstraat 6 en wat betekent dat?

Huiszwaluwstraat 6 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huiszwaluwstraat 6?

Huiszwaluwstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in De Draai Zuid?

De wijk De Draai Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Zuid?