Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Merelweg 17 Heerhugowaard

Merelweg 17, 1706 BE Heerhugowaard

180 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Merelweg 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 258 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
729 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Merelweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelweg 17

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
68.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
10.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.9%
CO₂-emissie
1.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1420 Inwoners
520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
533 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde De Draai Zuid
91% Koopwoningen
1.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Merelweg 17

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Merelweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelweg 17?

De prijsindicatie voor Merelweg 17 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in De Draai Zuid is €464.000. Dat komt neer op circa €2.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelweg 17 zich tot de wijk De Draai Zuid?

Merelweg 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 180 m² in de wijk De Draai Zuid. De buurt telt 533 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelweg 17?

Merelweg 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Draai Zuid, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Merelweg 17 vergeleken met de buurt?

Merelweg 17 heeft 180 m² woonoppervlakte en 729 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Draai Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merelweg 17 en wat betekent dat?

Merelweg 17 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-04-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Merelweg 17?

Merelweg 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Draai Zuid?

De wijk De Draai Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Zuid?

Vanuit Merelweg 17 in De Draai Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Draai Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Merelweg 17: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Draai Zuid?

Recreatie nabij De Draai Zuid: restaurant (1.6 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Merelweg 17?

Merelweg 17 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €660.000 tot €760.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Draai Zuid is €464.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Merelweg 17?

Een woningrapport voor Merelweg 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Draai Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen