Tussenwoning Zeebiesstraat 4 Heerhugowaard

Zeebiesstraat 4, 1706 AE Heerhugowaard

114 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Zeebiesstraat 4 is een tussenwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zeebiesstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeebiesstraat 4

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
61.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
100.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.6%
CO₂-emissie
18.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2275 Inwoners
700 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
831 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde De Draai Noord
72% Koopwoningen
2.228 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeebiesstraat 4

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Zeebiesstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeebiesstraat 4?

De prijsindicatie voor Zeebiesstraat 4 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in De Draai Noord is €443.000. Dat komt neer op circa €3.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeebiesstraat 4 zich tot de wijk De Draai Noord?

Zeebiesstraat 4 is een tussenwoning van 114 m² in de wijk De Draai Noord. De buurt telt 831 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeebiesstraat 4?

Zeebiesstraat 4 is een tussenwoning in De Draai Noord, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zeebiesstraat 4 vergeleken met de buurt?

Zeebiesstraat 4 heeft 114 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In De Draai Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeebiesstraat 4 en wat betekent dat?

Zeebiesstraat 4 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeebiesstraat 4?

Zeebiesstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in De Draai Noord?

De wijk De Draai Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Noord?

Vanuit Zeebiesstraat 4 in De Draai Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.