Eengezinswoning, tussenwoning Eiland van Maui 2 Heerhugowaard

Eiland van Maui 2, 1705 SG Heerhugowaard

117 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Eiland van Maui 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 107 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eiland van Maui 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eiland van Maui 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (34.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

4375 Inwoners
1690 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Stad van de Zon
66% Koopwoningen
7.189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eiland van Maui 2

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Eiland van Maui 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Eiland van Maui 2?

De prijsindicatie voor Eiland van Maui 2 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Stad van de Zon is €397.000. Dat komt neer op circa €3.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eiland van Maui 2 zich tot de wijk Stad van de Zon?

Eiland van Maui 2 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Stad van de Zon. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eiland van Maui 2?

Eiland van Maui 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stad van de Zon, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eiland van Maui 2 vergeleken met de buurt?

Eiland van Maui 2 heeft 117 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Stad van de Zon ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eiland van Maui 2 en wat betekent dat?

Eiland van Maui 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eiland van Maui 2?

Eiland van Maui 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Stad van de Zon?

De wijk Stad van de Zon in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stad van de Zon?

Vanuit Eiland van Maui 2 in Stad van de Zon bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.