Streetview Weegbree 74 Heerhugowaard

Weegbree 74, 1705 RA Heerhugowaard

156 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Weegbree 74 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 338 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
338 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Weegbree 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weegbree 74

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1370 Inwoners
440 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Zuid
95% Koopwoningen
3.646 Inwoners per km²

Locatie van Weegbree 74

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Weegbree 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Weegbree 74?

De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €3.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weegbree 74 zich tot de wijk Huygenhoek Zuid?

Weegbree 74 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Huygenhoek Zuid. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.646 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weegbree 74?

Weegbree 74 is een woonhuis in Huygenhoek Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Weegbree 74 vergeleken met de buurt?

Weegbree 74 heeft 156 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 338 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huygenhoek Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weegbree 74 en wat betekent dat?

Weegbree 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weegbree 74?

Weegbree 74 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Zuid?

De wijk Huygenhoek Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huygenhoek Zuid?

Vanuit Weegbree 74 in Huygenhoek Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.