Streetview Cornelia van Arkeldijk 58 Heerhugowaard

Cornelia van Arkeldijk 58, 1705 NP Heerhugowaard

88 m² Bouwjaar 2003

Cornelia van Arkeldijk 58 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en een perceel van 144 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
144 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Cornelia van Arkeldijk 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1465 Inwoners
475 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Midden
94% Koopwoningen
4.354 Inwoners per km²

Locatie van Cornelia van Arkeldijk 58

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Cornelia van Arkeldijk 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelia van Arkeldijk 58?

De prijsindicatie voor Cornelia van Arkeldijk 58 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Midden is €508.000. Dat komt neer op circa €5.773 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelia van Arkeldijk 58 zich tot de wijk Huygenhoek Midden?

Cornelia van Arkeldijk 58 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Huygenhoek Midden. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelia van Arkeldijk 58?

Cornelia van Arkeldijk 58 is een woonhuis in Huygenhoek Midden, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Cornelia van Arkeldijk 58 vergeleken met de buurt?

Cornelia van Arkeldijk 58 heeft 88 m² woonoppervlakte. Het perceel is 144 m². In Huygenhoek Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Midden?

De wijk Huygenhoek Midden in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huygenhoek Midden?

Vanuit Cornelia van Arkeldijk 58 in Huygenhoek Midden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Huygenhoek Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cornelia van Arkeldijk 58: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Huygenhoek Midden?

Recreatie nabij Huygenhoek Midden: restaurant (2.6 km), cafe (3.2 km).