Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Alida Buitendijk erf 35 Heerhugowaard

Alida Buitendijk erf 35, 1705 NH Heerhugowaard

192 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Alida Buitendijk erf 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 352 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
352 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Alida Buitendijk erf 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alida Buitendijk erf 35

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
90.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.5%
CO₂-emissie
12.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Heteluchtverwarming en pelletkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (157.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1465 Inwoners
475 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Midden
94% Koopwoningen
4.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alida Buitendijk erf 35

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Alida Buitendijk erf 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Alida Buitendijk erf 35?

De prijsindicatie voor Alida Buitendijk erf 35 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Midden is €508.000. Dat komt neer op circa €2.646 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alida Buitendijk erf 35 zich tot de wijk Huygenhoek Midden?

Alida Buitendijk erf 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 192 m² in de wijk Huygenhoek Midden. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alida Buitendijk erf 35?

Alida Buitendijk erf 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Huygenhoek Midden, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Alida Buitendijk erf 35 vergeleken met de buurt?

Alida Buitendijk erf 35 heeft 192 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Het perceel is 352 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Huygenhoek Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alida Buitendijk erf 35 en wat betekent dat?

Alida Buitendijk erf 35 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alida Buitendijk erf 35?

Alida Buitendijk erf 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 157 m².

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Midden?

De wijk Huygenhoek Midden in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.