Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Else van den Banlaan 9 Heerhugowaard

Else van den Banlaan 9, 1705 NG Heerhugowaard

164 m² Bouwjaar 2005 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Else van den Banlaan 9 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerhugowaard, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 376 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
376 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Else van den Banlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Else van den Banlaan 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14%
CO₂-emissie
19.28 kg/m²

Tuin
Ja (133.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1465 Inwoners
475 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Midden
94% Koopwoningen
4.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Else van den Banlaan 9

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Else van den Banlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Else van den Banlaan 9?

De prijsindicatie voor Else van den Banlaan 9 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Midden is €508.000. Dat komt neer op circa €3.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Else van den Banlaan 9 zich tot de wijk Huygenhoek Midden?

Else van den Banlaan 9 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 164 m² in de wijk Huygenhoek Midden. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Else van den Banlaan 9?

Else van den Banlaan 9 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Huygenhoek Midden, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Else van den Banlaan 9 vergeleken met de buurt?

Else van den Banlaan 9 heeft 164 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Huygenhoek Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Else van den Banlaan 9 en wat betekent dat?

Else van den Banlaan 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Else van den Banlaan 9?

Else van den Banlaan 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Midden?

De wijk Huygenhoek Midden in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huygenhoek Midden?