Vrijstaande woning Truus Schröderplantsoen 40 Heerhugowaard

Truus Schröderplantsoen 40, 1705 ND Heerhugowaard

226 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Truus Schröderplantsoen 40 is een vrijstaande woning in Heerhugowaard, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 525 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
924 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€845.000 tot €945.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Truus Schröderplantsoen 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Truus Schröderplantsoen 40

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.18 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1465 Inwoners
475 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Midden
94% Koopwoningen
4.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Truus Schröderplantsoen 40

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Truus Schröderplantsoen 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Truus Schröderplantsoen 40?

De prijsindicatie voor Truus Schröderplantsoen 40 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Midden is €508.000. Dat komt neer op circa €2.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Truus Schröderplantsoen 40 zich tot de wijk Huygenhoek Midden?

Truus Schröderplantsoen 40 is een vrijstaande woning van 226 m² in de wijk Huygenhoek Midden. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Truus Schröderplantsoen 40?

Truus Schröderplantsoen 40 is een vrijstaande woning in Huygenhoek Midden, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Truus Schröderplantsoen 40 vergeleken met de buurt?

Truus Schröderplantsoen 40 heeft 226 m² woonoppervlakte en 924 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Huygenhoek Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Truus Schröderplantsoen 40 en wat betekent dat?

Truus Schröderplantsoen 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Truus Schröderplantsoen 40?

Truus Schröderplantsoen 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Midden?

De wijk Huygenhoek Midden in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.