Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
Zuidwijkring 103 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 277 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuidwijkring 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuidwijk is €364.000. Dat komt neer op circa €2.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuidwijkring 103 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Zuidwijk. De buurt telt 1.517 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.801 inwoners per km².
Zuidwijkring 103 is een woonhuis in Zuidwijk, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Zuidwijkring 103 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 277 m². In Zuidwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuidwijk in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zuidwijkring 103 in Zuidwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidwijkring 103: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Zuidwijk: restaurant (2.4 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Zuidwijkring 103 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuidwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.