Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Christina Maria Smoorenburg erf 12 Heerhugowaard

Christina Maria Smoorenburg erf 12, 1705 JC Heerhugowaard

167 m² Bouwjaar 1998 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Christina Maria Smoorenburg erf 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 273 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, on_navigable_waterway, Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Christina Maria Smoorenburg erf 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christina Maria Smoorenburg erf 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2805 Inwoners
1110 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Noord
82% Koopwoningen
7.602 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Christina Maria Smoorenburg erf 12

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Christina Maria Smoorenburg erf 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Christina Maria Smoorenburg erf 12?

De prijsindicatie voor Christina Maria Smoorenburg erf 12 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Noord is €360.000. Dat komt neer op circa €2.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christina Maria Smoorenburg erf 12 zich tot de wijk Huygenhoek Noord?

Christina Maria Smoorenburg erf 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 167 m² in de wijk Huygenhoek Noord. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.602 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christina Maria Smoorenburg erf 12?

Christina Maria Smoorenburg erf 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Huygenhoek Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Christina Maria Smoorenburg erf 12 vergeleken met de buurt?

Christina Maria Smoorenburg erf 12 heeft 167 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Huygenhoek Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christina Maria Smoorenburg erf 12 en wat betekent dat?

Christina Maria Smoorenburg erf 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Christina Maria Smoorenburg erf 12?

Christina Maria Smoorenburg erf 12 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Noord?

De wijk Huygenhoek Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.