Eengezinswoning, hoekwoning Leekstraat 15 Heerhugowaard

Leekstraat 15, 1705 EX Heerhugowaard

107 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Leekstraat 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 214 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leekstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leekstraat 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.81 kg/m²

Tuin
Ja (79.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2425 Inwoners
995 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
979 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Oostertocht Zuid
76% Koopwoningen
7.204 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leekstraat 15

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Leekstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Leekstraat 15?

De prijsindicatie voor Leekstraat 15 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostertocht Zuid is €348.000. Dat komt neer op circa €3.252 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leekstraat 15 zich tot de wijk Oostertocht Zuid?

Leekstraat 15 is een eengezinswoning, hoekwoning van 107 m² in de wijk Oostertocht Zuid. De buurt telt 979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leekstraat 15?

Leekstraat 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oostertocht Zuid, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leekstraat 15 vergeleken met de buurt?

Leekstraat 15 heeft 107 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Oostertocht Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leekstraat 15 en wat betekent dat?

Leekstraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leekstraat 15?

Leekstraat 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 79 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostertocht Zuid?

De wijk Oostertocht Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostertocht Zuid?

Vanuit Leekstraat 15 in Oostertocht Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3 km.