Tussenwoning Heemlaan 17 Heerhugowaard

Heemlaan 17, 1705 DS Heerhugowaard

119 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Heemlaan 17 is een tussenwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Heemlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heemlaan 17

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.6%
CO₂-emissie
17.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2425 Inwoners
995 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
979 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Oostertocht Zuid
76% Koopwoningen
7.204 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heemlaan 17

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Heemlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Heemlaan 17?

De prijsindicatie voor Heemlaan 17 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostertocht Zuid is €348.000. Dat komt neer op circa €2.924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heemlaan 17 zich tot de wijk Oostertocht Zuid?

Heemlaan 17 is een tussenwoning van 119 m² in de wijk Oostertocht Zuid. De buurt telt 979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heemlaan 17?

Heemlaan 17 is een tussenwoning in Oostertocht Zuid, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heemlaan 17 vergeleken met de buurt?

Heemlaan 17 heeft 119 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oostertocht Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heemlaan 17 en wat betekent dat?

Heemlaan 17 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-07-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heemlaan 17?

Heemlaan 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oostertocht Zuid?

De wijk Oostertocht Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostertocht Zuid?

Vanuit Heemlaan 17 in Oostertocht Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3 km.