Eengezinswoning, vrijstaande woning Noorderlicht 103 Heerhugowaard

Noorderlicht 103, 1704 ZM Heerhugowaard

143 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Noorderlicht 103 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heerhugowaard, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 336 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
336 m²
Inhoud
644 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Tentdak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noorderlicht 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderlicht 103

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, heteluchtverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (189.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

4375 Inwoners
1690 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Stad van de Zon
66% Koopwoningen
7.189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorderlicht 103

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Noorderlicht 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderlicht 103?

De prijsindicatie voor Noorderlicht 103 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Stad van de Zon is €397.000. Dat komt neer op circa €2.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderlicht 103 zich tot de wijk Stad van de Zon?

Noorderlicht 103 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 143 m² in de wijk Stad van de Zon. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderlicht 103?

Noorderlicht 103 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Stad van de Zon, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noorderlicht 103 vergeleken met de buurt?

Noorderlicht 103 heeft 143 m² woonoppervlakte en 644 m³ inhoud. Het perceel is 336 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Stad van de Zon ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderlicht 103 en wat betekent dat?

Noorderlicht 103 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderlicht 103?

Noorderlicht 103 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 189 m².

Hoe is de woningmarkt in Stad van de Zon?

De wijk Stad van de Zon in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stad van de Zon?

Vanuit Noorderlicht 103 in Stad van de Zon bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.