Streetview Jan Glijnisweg 14 Heerhugowaard

Jan Glijnisweg 14, 1703 RL Heerhugowaard

287 m² Bouwjaar 2011 Label A+++

Jan Glijnisweg 14 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 1870 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €625.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
287 m²
Perceeloppervlakte
1870 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan Glijnisweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Glijnisweg 14

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
78.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.5%
CO₂-emissie
9.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

325 Inwoners
115 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€625.000 Gem. woningwaarde Buitengebied 't Kruis
86% Koopwoningen
78 Inwoners per km²

Locatie van Jan Glijnisweg 14

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Jan Glijnisweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Glijnisweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 't Kruis is €625.000. Dat komt neer op circa €2.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Glijnisweg 14 zich tot de wijk Buitengebied 't Kruis?

Jan Glijnisweg 14 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Buitengebied 't Kruis. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Glijnisweg 14?

Jan Glijnisweg 14 is een woonhuis in Buitengebied 't Kruis, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Glijnisweg 14 vergeleken met de buurt?

Jan Glijnisweg 14 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1870 m². In Buitengebied 't Kruis ligt de gemiddelde woningwaarde op €625.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Glijnisweg 14 en wat betekent dat?

Jan Glijnisweg 14 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied 't Kruis?

De wijk Buitengebied 't Kruis in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €625.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied 't Kruis?

Vanuit Jan Glijnisweg 14 in Buitengebied 't Kruis bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied 't Kruis?