Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 356 m²
- Perceeloppervlakte
- 1950 m²
Jan Glijnisweg 13 A is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 356 m² en een perceel van 1950 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Glijnisweg 13 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
2.6 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Midden is €508.000. Dat komt neer op circa €1.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Glijnisweg 13 A is een woonhuis van 356 m² in de wijk Huygenhoek Midden. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.354 inwoners per km².
Jan Glijnisweg 13 A is een woonhuis in Huygenhoek Midden, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jan Glijnisweg 13 A heeft 356 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1950 m². In Huygenhoek Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Huygenhoek Midden in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Jan Glijnisweg 13 A in Huygenhoek Midden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Glijnisweg 13 A: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Huygenhoek Midden: restaurant (2.6 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Jan Glijnisweg 13 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Huygenhoek Midden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.