Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) Larixplantsoen 32 Heerhugowaard

Larixplantsoen 32, 1702 XH Heerhugowaard

134 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Larixplantsoen 32 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Heerhugowaard, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 301 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
301 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Larixplantsoen 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larixplantsoen 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (143.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2725 Inwoners
1140 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
69% Koopwoningen
5.735 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Larixplantsoen 32

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Larixplantsoen 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Larixplantsoen 32?

De prijsindicatie voor Larixplantsoen 32 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €317.000. Dat komt neer op circa €2.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larixplantsoen 32 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Larixplantsoen 32 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 134 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.735 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larixplantsoen 32?

Larixplantsoen 32 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Bomenbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Larixplantsoen 32 vergeleken met de buurt?

Larixplantsoen 32 heeft 134 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 301 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larixplantsoen 32 en wat betekent dat?

Larixplantsoen 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Larixplantsoen 32?

Larixplantsoen 32 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 143 m².

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Larixplantsoen 32 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.