Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 2081 m²
Titanialaan 15 A is een woning in Heerhugowaard, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 2081 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €160.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Titanialaan 15 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Frans is €160.000. Dat komt neer op circa €77 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTitanialaan 15 A is een woning van 2081 m² in de wijk De Frans. De buurt telt 42 woningen. Daarvan is 5% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.400 inwoners per km².
Titanialaan 15 A is een woning in De Frans, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Titanialaan 15 A heeft 2081 m² woonoppervlakte. In De Frans ligt de gemiddelde woningwaarde op €160.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Frans in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €160.000, 5% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Titanialaan 15 A in De Frans bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Titanialaan 15 A: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij De Frans: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Titanialaan 15 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Frans. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.