Streetview Dirk Camphuysenstraat 2 Heerhugowaard

Dirk Camphuysenstraat 2, 1702 AL Heerhugowaard

108 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Dirk Camphuysenstraat 2 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 642 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
642 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dirk Camphuysenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dirk Camphuysenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
161.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15%
CO₂-emissie
29.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2885 Inwoners
1300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1308 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Schrijverswijk
56% Koopwoningen
5.438 Inwoners per km²

Locatie van Dirk Camphuysenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Dirk Camphuysenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Dirk Camphuysenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Schrijverswijk is €315.000. Dat komt neer op circa €2.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dirk Camphuysenstraat 2 zich tot de wijk Schrijverswijk?

Dirk Camphuysenstraat 2 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Schrijverswijk. De buurt telt 1.308 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dirk Camphuysenstraat 2?

Dirk Camphuysenstraat 2 is een woonhuis in Schrijverswijk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dirk Camphuysenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Dirk Camphuysenstraat 2 heeft 108 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 642 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schrijverswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dirk Camphuysenstraat 2 en wat betekent dat?

Dirk Camphuysenstraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dirk Camphuysenstraat 2?

Dirk Camphuysenstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverswijk?

De wijk Schrijverswijk in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverswijk?

Vanuit Dirk Camphuysenstraat 2 in Schrijverswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.