Streetview Rembrandtstraat 52 Heerhugowaard

Rembrandtstraat 52, 1701 JC Heerhugowaard

39 m² Bouwjaar 2025 Label A+++

Rembrandtstraat 52 is een appartement in Heerhugowaard, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 52

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
42.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
15.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
81.8%
CO₂-emissie
3.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2775 Inwoners
1220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1260 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt Zuid
72% Koopwoningen
4.713 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandtstraat 52

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt Zuid is €325.000. Dat komt neer op circa €8.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 52 zich tot de wijk Schildersbuurt Zuid?

Rembrandtstraat 52 is een appartement van 39 m² in de wijk Schildersbuurt Zuid. De buurt telt 1.260 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.713 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 52?

Rembrandtstraat 52 is een appartement in Schildersbuurt Zuid, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rembrandtstraat 52 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 52 heeft 39 m² woonoppervlakte. In Schildersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 52 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 52 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt Zuid?

De wijk Schildersbuurt Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?

Vanuit Rembrandtstraat 52 in Schildersbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?