Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
van Veenweg 83 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 605 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Veenweg 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1.9 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Draai Noord is €443.000. Dat komt neer op circa €2.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Veenweg 83 is een woonhuis van 171 m² in de wijk De Draai Noord. De buurt telt 831 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.228 inwoners per km².
van Veenweg 83 is een woonhuis in De Draai Noord, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
van Veenweg 83 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 605 m². In De Draai Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Draai Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit van Veenweg 83 in De Draai Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Veenweg 83: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij De Draai Noord: restaurant (1.9 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor van Veenweg 83 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Draai Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.