Vrijstaande woning Notger van Luikhof 4 Heerewaarden

Notger van Luikhof 4, 6624 BS Heerewaarden

89 m² Bouwjaar 2002 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Notger van Luikhof 4 is een vrijstaande woning in Heerewaarden, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 401 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
401 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Notger van Luikhof 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Notger van Luikhof 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerewaarden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.1 km
Gezondheid

Huisarts

4.9 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Heerewaarden

1095 Inwoners
495 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
470 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Heerewaarden
68% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Notger van Luikhof 4

Vergelijkbare woningen in Heerewaarden

Veelgestelde vragen over Notger van Luikhof 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Notger van Luikhof 4?

De prijsindicatie voor Notger van Luikhof 4 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerewaarden is €338.000. Dat komt neer op circa €3.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Notger van Luikhof 4 zich tot de wijk Heerewaarden?

Notger van Luikhof 4 is een vrijstaande woning van 89 m² in de wijk Heerewaarden. De buurt telt 470 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Notger van Luikhof 4?

Notger van Luikhof 4 is een vrijstaande woning in Heerewaarden, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Notger van Luikhof 4 vergeleken met de buurt?

Notger van Luikhof 4 heeft 89 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 401 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Heerewaarden ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Notger van Luikhof 4 en wat betekent dat?

Notger van Luikhof 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-11-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Notger van Luikhof 4?

Notger van Luikhof 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Heerewaarden?

De wijk Heerewaarden in Heerewaarden (Gelderland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerewaarden?

Vanuit Notger van Luikhof 4 in Heerewaarden bereik je: supermarkt op 5.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.9 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.3 km.