2-onder-1-kapwoning Henriëtte Roland Holstweg 34 Heerenveen

Henriëtte Roland Holstweg 34, 8448 RV Heerenveen

122 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Henriëtte Roland Holstweg 34 is een 2-onder-1-kapwoning in Heerenveen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Roland Holstweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriëtte Roland Holstweg 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
96.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.4%
CO₂-emissie
16.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

5115 Inwoners
1780 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1785 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Skoatterwald
76% Koopwoningen
2.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henriëtte Roland Holstweg 34

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Henriëtte Roland Holstweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte Roland Holstweg 34?

De prijsindicatie voor Henriëtte Roland Holstweg 34 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Skoatterwald is €428.000. Dat komt neer op circa €3.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte Roland Holstweg 34 zich tot de wijk Skoatterwald?

Henriëtte Roland Holstweg 34 is een 2-onder-1-kapwoning van 122 m² in de wijk Skoatterwald. De buurt telt 1.785 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte Roland Holstweg 34?

Henriëtte Roland Holstweg 34 is een 2-onder-1-kapwoning in Skoatterwald, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Henriëtte Roland Holstweg 34 vergeleken met de buurt?

Henriëtte Roland Holstweg 34 heeft 122 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Skoatterwald ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriëtte Roland Holstweg 34 en wat betekent dat?

Henriëtte Roland Holstweg 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-01-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henriëtte Roland Holstweg 34?

Henriëtte Roland Holstweg 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Skoatterwald?

De wijk Skoatterwald in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 5.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Skoatterwald?