Eengezinswoning, hoekwoning Frederik Hendriklaan 50 Heerenveen

Frederik Hendriklaan 50, 8448 MG Heerenveen

160 m² Bouwjaar 2002 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Frederik Hendriklaan 50 is een eengezinswoning, hoekwoning in Heerenveen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 118 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
601 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendriklaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Hendriklaan 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (13.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

5115 Inwoners
1780 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1785 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Skoatterwald
76% Koopwoningen
2.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frederik Hendriklaan 50

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Frederik Hendriklaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Hendriklaan 50?

De prijsindicatie voor Frederik Hendriklaan 50 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Skoatterwald is €428.000. Dat komt neer op circa €2.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Hendriklaan 50 zich tot de wijk Skoatterwald?

Frederik Hendriklaan 50 is een eengezinswoning, hoekwoning van 160 m² in de wijk Skoatterwald. De buurt telt 1.785 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Hendriklaan 50?

Frederik Hendriklaan 50 is een eengezinswoning, hoekwoning in Skoatterwald, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Frederik Hendriklaan 50 vergeleken met de buurt?

Frederik Hendriklaan 50 heeft 160 m² woonoppervlakte en 601 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Skoatterwald ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Hendriklaan 50 en wat betekent dat?

Frederik Hendriklaan 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik Hendriklaan 50?

Frederik Hendriklaan 50 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 13 m².

Hoe is de woningmarkt in Skoatterwald?

De wijk Skoatterwald in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 5.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Skoatterwald?