Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Domela Nieuwenhuisweg 23 Heerenveen

Domela Nieuwenhuisweg 23, 8448 GK Heerenveen

168 m² Bouwjaar 2019 1 kamers Label A

Domela Nieuwenhuisweg 23 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerenveen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 403 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Kamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Ligging
overlooking_park, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Domela Nieuwenhuisweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domela Nieuwenhuisweg 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

5115 Inwoners
1780 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1785 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Skoatterwald
76% Koopwoningen
2.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Domela Nieuwenhuisweg 23

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Domela Nieuwenhuisweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Domela Nieuwenhuisweg 23?

De prijsindicatie voor Domela Nieuwenhuisweg 23 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Skoatterwald is €428.000. Dat komt neer op circa €2.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domela Nieuwenhuisweg 23 zich tot de wijk Skoatterwald?

Domela Nieuwenhuisweg 23 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 168 m² in de wijk Skoatterwald. De buurt telt 1.785 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domela Nieuwenhuisweg 23?

Domela Nieuwenhuisweg 23 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Skoatterwald, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Domela Nieuwenhuisweg 23 vergeleken met de buurt?

Domela Nieuwenhuisweg 23 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 403 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 168 m² per kamer. In Skoatterwald ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domela Nieuwenhuisweg 23 en wat betekent dat?

Domela Nieuwenhuisweg 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Domela Nieuwenhuisweg 23?

Domela Nieuwenhuisweg 23 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Skoatterwald?

De wijk Skoatterwald in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 5.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Skoatterwald?

Vanuit Domela Nieuwenhuisweg 23 in Skoatterwald bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.