Streetview Burgemeester Falkenaweg 123 A Heerenveen

Burgemeester Falkenaweg 123 A, 8442 LC Heerenveen

160 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Burgemeester Falkenaweg 123 A is een woonhuis in Heerenveen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 373 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
373 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Falkenaweg 123 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Falkenaweg 123 A

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3725 Inwoners
2000 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2070 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Midden
36% Koopwoningen
3.694 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Falkenaweg 123 A

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Falkenaweg 123 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Falkenaweg 123 A?

De gemiddelde woningwaarde in Midden is €229.000. Dat komt neer op circa €1.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Falkenaweg 123 A zich tot de wijk Midden?

Burgemeester Falkenaweg 123 A is een woonhuis van 160 m² in de wijk Midden. De buurt telt 2.070 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Falkenaweg 123 A?

Burgemeester Falkenaweg 123 A is een woonhuis in Midden, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Falkenaweg 123 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester Falkenaweg 123 A heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 373 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Falkenaweg 123 A en wat betekent dat?

Burgemeester Falkenaweg 123 A heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Falkenaweg 123 A?

Burgemeester Falkenaweg 123 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Midden?

De wijk Midden in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Midden?

Vanuit Burgemeester Falkenaweg 123 A in Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.