Eengezinswoning, vrijstaande woning Burgemeester Falkenaweg 99 Heerenveen

Burgemeester Falkenaweg 99, 8442 LB Heerenveen

189 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Burgemeester Falkenaweg 99 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heerenveen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 670 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
670 m²
Inhoud
893 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Falkenaweg 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Falkenaweg 99

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
312.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
381.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.4%
CO₂-emissie
68.54 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3725 Inwoners
2000 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2070 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Midden
36% Koopwoningen
3.694 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Falkenaweg 99

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Falkenaweg 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Falkenaweg 99?

De prijsindicatie voor Burgemeester Falkenaweg 99 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Midden is €229.000. Dat komt neer op circa €1.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Falkenaweg 99 zich tot de wijk Midden?

Burgemeester Falkenaweg 99 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 189 m² in de wijk Midden. De buurt telt 2.070 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Falkenaweg 99?

Burgemeester Falkenaweg 99 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Midden, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Falkenaweg 99 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Falkenaweg 99 heeft 189 m² woonoppervlakte en 893 m³ inhoud. Het perceel is 670 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Falkenaweg 99 en wat betekent dat?

Burgemeester Falkenaweg 99 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-05-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Falkenaweg 99?

Burgemeester Falkenaweg 99 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Midden?

De wijk Midden in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.