Eengezinswoning, geschakelde woning Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 Heerenveen

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46, 8442 KL Heerenveen

130 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Heerenveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 262 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
27.79 kg/m²

Tuin
Ja (102.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3725 Inwoners
2000 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2070 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Midden
36% Koopwoningen
3.694 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46?

De prijsindicatie voor Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Midden is €229.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 zich tot de wijk Midden?

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 130 m² in de wijk Midden. De buurt telt 2.070 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46?

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Midden, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 vergeleken met de buurt?

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 heeft 130 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 en wat betekent dat?

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46?

Baronesse de Vos van Steenwijksingel 46 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 102 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Midden?

De wijk Midden in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.