Streetview Coehoorn van Scheltingaweg 100 H Heerenveen

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H, 8442 GB Heerenveen

145 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H is een woonhuis in Heerenveen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 310 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
594 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Coehoorn van Scheltingaweg 100 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coehoorn van Scheltingaweg 100 H

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3725 Inwoners
2000 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2070 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Midden
36% Koopwoningen
3.694 Inwoners per km²

Locatie van Coehoorn van Scheltingaweg 100 H

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Coehoorn van Scheltingaweg 100 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Coehoorn van Scheltingaweg 100 H?

De prijsindicatie voor Coehoorn van Scheltingaweg 100 H ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Midden is €229.000. Dat komt neer op circa €1.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coehoorn van Scheltingaweg 100 H zich tot de wijk Midden?

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H is een woonhuis van 145 m² in de wijk Midden. De buurt telt 2.070 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coehoorn van Scheltingaweg 100 H?

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H is een woonhuis in Midden, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Coehoorn van Scheltingaweg 100 H vergeleken met de buurt?

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H heeft 145 m² woonoppervlakte en 594 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coehoorn van Scheltingaweg 100 H en wat betekent dat?

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Coehoorn van Scheltingaweg 100 H?

Coehoorn van Scheltingaweg 100 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Midden?

De wijk Midden in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Midden?

Vanuit Coehoorn van Scheltingaweg 100 H in Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.